test - Coinbaq Business Solutions
15955
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15955,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

Księgowość

Oferowane przez nas usługi księgowe kierujemy dla podmiotów międzynarodowych, sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jednoosobowych działalności gospodarczych, stowarzyszeń oraz fundacji, a także do osób zamierzających dopiero rozpocząć swoją działalność.

Oferujemy usługi z zakresu prowadzenia: pełnej księgowości, książki przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencji środków trwałych i wyposażenia, rejestrów (VAT), rozliczenia z ZUS i US, sporządzania rocznych sprawozdań finansowych i innych.

Kadry i płace

Zapewniamy kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Wyręczymy Państwa we wszelkich obowiązkach związanych z naliczaniem wynagrodzeń, kompleksowym rozliczaniem umów o pracę, zlecenia i o dzieło, sporządzaniem deklaracji oraz prowadzeniem dokumentacji pracowniczej.

Doradztwo prawne

Doradztwo prawne wyspecjalizowane w prawie gospodarczym dla małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Doradzamy w bieżącej działalności gospodarczej oraz procesach przekształceń i restrukturyzacji spółek.

Doradztwo podatkowe

Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym, które ma na celu umożliwić prawidłowość rozliczeń wszystkich zobowiązań podatkowych w zakresie dokumentacji, ewidencji i rozliczania tytułów podatkowych.

4 POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO KORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG

0%
PROCENT OSZCZĘDNOŚCI KOSZTÓW
0%
PROCENT KONCENTRACJI NA STRATEGII
0%
PROCENT REDUKCJI RYZYKA
0%
PROCENT DOSKONAŁOŚCI PROCESÓW