Partnerzy - Coinbaq Business Solutions
16040
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16040,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive
 

Partnerzy

O nas

Naszym celem jest wspieranie procesów biznesowych Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom w zakresie księgowości, kadr i płac zapewniamy stabilizację i bezpieczeństwo naszych Klientów. Wyciągamy pomocną dłoń w obszarze podatkowym i prawnym, wykonując za Ciebie nieodzowne obowiązki, umożliwiając Ci sprawniejszy rozwój podstawowej działalności. Oferujemy profesjonalizm, poufność i wartościowe relacje biznesowe oparte na partnerstwie.

Nasza misja

We create solutions for your business

Nasze wartości

Profesjonalizm

Otwartość

Partnerstwo

Poufność / bezpieczeństwo

Pasja

Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi Uczelniami Wyższymi. Nasza współpraca z przedstawicielami świata nauki jest kompleksowa i dotyczy m.in. realizacji praktyk i staży, organizowania i uczestnictwa w studiach I i II stopnia oraz studniach podyplomowych oraz systematycznej współpracy na rzecz unowocześnienia procesu kształcenia. Studenci realizujący u nas swój indywidualny program nauczania zdobędą praktyczną wiedzę oraz doświadczenie, które zaprocentuje w ich życiu zawodowym.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. To najstarsza i największa polska organizacja skupiająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami.