22 sty Powiadomienie pracowników o rezygnacji z ZFŚS i wypłaty świadczenia urlopowego
Szanowni Państwo,
informujemy, że zgodnie z art. 3 ust. 3 pracodawca zatrudniający według stanu na dzień 1 stycznia danego roku mniej niż 50 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty może, ale nie musi, tworzyć zakładowy fundusz świadczeń socjalnych (dalej Fundusz), spółka ma też możliwość wypłacania świadczenia urlopowego. Postanowienie w sprawie nietworzenia Funduszu i niewypłacania świadczenia urlopowego pracodawca zawiera w układzie zbiorowym pracy albo w regulaminie wynagradzania.
Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych mają obowiązek tworzyć:
– jednostki budżetowe i samorządowe zakłady budżetowe,
– pracodawcy zatrudniający na 1 stycznia danego roku co najmniej 50 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty (art. 3 ust. 1 i 2 ustawy o ZFŚS).
Pracodawcy, którzy spełniają drugi warunek, a objęci są układem zbiorowym pracy lub zobowiązani są do wydania regulaminu wynagradzania, mogą zostać zwolnieni z obowiązku tworzenia ZFŚS. W przypadku pracodawców objętych układem zbiorowym pracy, postanowienie o nietworzeniu ZFŚS należy zawrzeć w układzie zbiorowym pracy. Natomiast pracodawcy nieobjęci układem zbiorowym pracy, a tworzący regulamin wynagradzania, powinni stworzyć aneks do regulaminu.
Co istotne, jeżeli pracodawca nie jest objęty układem zbiorowym pracy oraz nie jest zobowiązany do wydania regulaminu wynagrodzenia, informację w sprawie nietworzenia Funduszu i niewypłacania świadczenia urlopowego przekazuje pracownikom do końca stycznia, w sposób przyjęty u pracodawcy, np. poprzez e-mail lub informację wywieszoną na tablicy ogłoszeń. W powołanym wyżej przepisie ustawodawca odwołuje się do “danego” roku, co prowadzi do wniosku, że obowiązek ten występuje każdego roku.
Źródła:
http://www.zfss.pl/artykul,56,21066,powiadomienie-pracownikow-o-rezygnacji-z-zfss-i-wyplaty.html
https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-informacja-o-nietworzeniu-zfss-darmowy-wzor
Pozdrawiamy
Zespół Coinbaq Business Solutions oraz Śląskiego Centrum Finansowego