09 maj Opłata recyklingowa
Szanowni Państwo,
Każdy właściciel sklepu lub hurtowni, który oferuje swoim klientom jednorazowe torby na zakupy wykonane z tworzywa sztucznego jest zobowiązany do pobierania opłaty recyklingowej.
Za opakowania, które podlegają opłacie recyklingowej, uznaje się wykonane z tworzywa sztucznego torby na zakupy (z uchwytami lub bez uchwytów) występujące w sprzedaży detalicznej bądź hurtowej, jeżeli grubość materiału, z którego są wykonane, wynosi:
- mniej niż 50 mikrometrów, ale więcej niż 15 mikrometrów. Reklamówka taka określana jest jako „torba lekka”,
- równo lub powyżej 50 mikrometrów.
Wysokość opłaty wynosi 20 gr. od każdej użytej torby. Może ona stanowić jej całkowity koszt lub zostać doliczona do wcześniej ustalonej ceny. Należy pamiętać, że opłata recyklingowa powinna być pobierana bezpośrednio od klienta. Sklep nie może uiścić jej we własnym zakresie nie obciążając przy tym klientów.
Opłatę należy wnieść do 15. dnia miesiąca następującego po kwartale, w którym została pobrana na specjalne konto bankowe otwarte przez właściwego marszałka województwa. Jeżeli przedsiębiorca jest zobowiązany do wniesienia opłaty recyklingowej, ma dodatkowo obowiązek prowadzenia – w formie papierowej lub elektronicznej – osobnej ewidencji liczby nabytych i wydanych lekkich i pozostałych toreb na zakupy z tworzywa sztucznego w danym roku.
Na podstawie prowadzonej ewidencji przedsiębiorca zobowiązany jest do złożenia rocznego sprawozdania o liczbie nabytych i wydanych toreb za pomocą portalu BDO, czyli bazy danych o odpadach.
W przypadku nie wywiązania się z powyższego obowiązku, przedsiębiorcy grozi kara od 500 do 20 000 złotych grzywny.
Podstawę prawną stanowi ustawa z dnia 13 czerwca 2013 r. o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi.
Pozdrawiamy,
Zespół Coinbaq Business Solutions oraz Śląskiego Centrum Finansowego.