Home - Coinbaq Business Solutions
15260
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15260,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

Księgowość

Oferowane przez nas usługi księgowe kierujemy dla podmiotów międzynarodowych, sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jednoosobowych działalności gospodarczych, stowarzyszeń, a także do osób zamierzających dopiero rozpocząć swoją działalność.

Kadry i płace

Zapewniamy kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Wyręczymy Państwa we wszelkich obowiązkach związanych z naliczaniem wynagrodzeń, kompleksowym rozliczaniem umów o pracę, zlecenia i o dzieło, sporządzaniem deklaracji oraz prowadzeniem dokumentacji pracowniczej.

Doradztwo prawne

Doradztwo prawne wyspecjalizowane w prawie gospodarczym dla małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw. Doradzamy w bieżącej działalności gospodarczej oraz procesach przekształceń i restrukturyzacji spółek.

Doradztwo podatkowe

Specjalizujemy się w doradztwie podatkowym, które ma na celu umożliwić prawidłowość rozliczeń wszystkich zobowiązań podatkowych w zakresie dokumentacji, ewidencji i rozliczania tytułów podatkowych.

4 POWODY, DLA KTÓRYCH WARTO KORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG

0%
ILOŚĆ BIUR
0%
ILOŚĆ PRACOWNIKÓW
0%
PROCENT REDUKCJI RYZYKA
0%
ILOŚĆ ZADOWOLONYCH KLIENTÓW